Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/motocdi/www/marek/news_view.php:1) in /home/motocdi/www/marek/header.php on line 1
Maras-Tech
Admin Panel

Reaktywacja

Projekt został czasowo zawieszony kilka lat temu, lecz cały czas knułem plany co do modyfikacji. Kompletowałem powoli części.
Dwa lata temu zakupiony został zapłon AM6 do którego nie miałem weny wytoczyć podstawki, oraz kilka innych rzeczy. Motorek stał, kurzył się składał jaja itp itd, aż ostatnimi czasy zlitowałem się nad moto-kształtną kupką kurzu która zawadzała w kotłowni. Wytoczyłem podstawkę do zapłonu, kupiłem gaźnik podjebę Dellorto PHBG21, kupiony został również nowy dłuższy wahacz pod amortyzator centralny. Niestety amortyzator który kiedyś kupiłem okazał się "tapczanem" więc kupiłem inny \"gazowy\" , kolejny tapczan W chwili obecnej oczekuję paczuszki z amortyzatorem z Derbi Sendy która ma bezpośrednie mocowanie amortyzatora (a'la PDS w KTM'ach) nie żadne kiwaczki, Pro-Link'i itp. Tak więc zobaczymy. Przy okazji bardzo pozdrawiam wielu uży"szkodników" alledrogo oraz o-el-iks którzy nawet nie raczą odpisać na pytanie, a odebranie telefonu to chyba dla nich zbyt karkołomny wyczyn... Wracając do tematu porobiłem mocowanie tego i tamtego, rozdziewiczyłem felgę z MZ (która leżakowała trochę czasu ) która docelowo wyląduje na tylnym kole oczywiście po przepleceniu.

01.09.2015 19:13 Maras 

Poprzedni Powrót Następny


Maras - 16.08.2020 23:49
Test

Nick

Adres email

Treść

Zabezpieczenie antyspamowe. Podaj wynik działania.

7+9= ?

 

stat4u
Admin Panel