Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/motocdi/www/marek/news_view.php:1) in /home/motocdi/www/marek/header.php on line 1
Maras-Tech
Admin Panel

Powrót ?

Powolutku się dzieje. Klocek do klocka i zaczyna to nabierać kształtu jaki siedzi mi w głowie, ale ileż to można porobić wieczorkiem przy piwerku po robocie ?

Tak więc w robocie zakupilim piaskarka trza było potestowaćPrzerobiłem też tylną lampę na diodową :

Ponownie też porobiłem instalacje :Mając dostęp do parku maszynowego różnorakiej maści porobiłem kilka prototypów i gotowych elementów takich jak tulejki do ramy, podkładki migaczy, obudowę stacyjki, wcześniej pokazaną "maskownicę" do lampy i inne:Liczniczek replika Koso RX2N :Przerobiona dolna półka na górna - na fotkach nie ma ale dospawano płaskownik 5mm bo była za wąska na mocowanie kierownicy :


Poczym w końcu przyszła paczka od majfrendów, a w niej zenon i soczewa 2,5" :


I się zaczęło modzenie:

Później w piasek (a właściwie już szkliwo) poszły bębny po toczeniu - widać też wałki alu na dystanse:
Mody kół, polerki, przednia rafka była pomalowana na czarno prostowana chyba młotkiem tak była pokancerowana, tylna nówka z JM (starej nie było co ratować), bębny dostały finalnie srebrny lakier (niestety piaskowana powierzchnia łapie każdy syf z dłopni ). Szprychy przód typowe do Simsona 3mm Chrom (błeeee), tył 3.4mm x 151mm inox:
I na koniec elektro-eksperymenty :Masa rzeczy po projektowane teraz tylko przelać to na czyn

31.07.2020 00:30 Maras 

Poprzedni Powrót Następny


Maras - 16.08.2020 23:49
Test

Nick

Adres email

Treść

Zabezpieczenie antyspamowe. Podaj wynik działania.

0+10= ?

 

stat4u
Admin Panel